Kurz výroby tělových svící

Datum / čas:
02/02/2019
9.00 - 13.00

Zbývá míst: Pouze náhradníci


Tělové svíčky nejsou běžně známé jako svíčky ušní, přítom mají podobný, velmi silný účinek.

Použití svíček je přírodní a přitom velmi jednoduchá léčivá metoda, která aktivuje lymfatický systém a energetické dráhy v těle. Odstraňuje škodliviny, toxiny, otoky, podlitiny, migrény, zmírňuje zánětlivé procesy a jejich pozůstatky chronického charakteru. Kromě zdravotních potíží, pomáhá uvolňovat napětí, stres, strachy, psychické bloky, deprese (nejlépe aplikací na jedotlivé čakry). Ušní svíčky odstraňují maz, zánět, šumění a pískání v uších.

 

Svíčka funguje tak, že díky teplu a podtlaku, který vytváří, uvolňuje a „vytahuje nedobroty“, které se nachází v podkoží v místě aplikace (nebo uchu) a do okolí 8-10 cm. Ty se usazují na stěnu svíčky a nastartuje se samoléčebný proces v organismu.

 

Na kurzu se naučíte vyrábět vlastní tělové, ušní případně i čakrové svíčky, které si potom na sobě vyzkoušíte aplikovat a asi 20 svíček si odnesete domů. Dozvíte se základní informace o svíčkách, jejich účinku a aplikaci. Kurz bude probíhat v malé skupině maximálně 6-ti lidí.

 

O lektorce, Mgr. Michale Doleželové:

Po studiu západní medicíny na zdravotnické škole, praxi učitelky na střední škole a roce a půl stráveném v Indonésii se přesměrovává na medicínu východní. Studuje čínskou medicínu, pracuje s reflexní terapíí, su-jok terapií. Výrobě a použití tělových svíček se intenzivně věnuje tři roky.

 

S sebou si prosím přineste: blok a psací potřeby na poznámky, krejčovské nůžky (pokud máte) jinak běžné na papír.

 

Cena čtyřhodinového kurzu je 1.900 Kč.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 20201,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás.

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?