Květinová výšivka na oblečení

Datum / čas:
17/06/2023
14.00 - 17.30

Zbývá míst: 1


Ozdobte si svůj oblíbený kousek v šatníku výšivkou inspirovanou přírodou. Ruční výšivka se pomalu, ale jistě, dostává zpátky na výsluní. Přijďte se do Mojí dílny naučit malovat květiny jehlou a nití.

 

Společně si ukážeme základní stehy, které se pro tento typ výšivky hodí. Krok za krokem si pak navrhnete a vyšijete originální květinový motiv. Vysvětlím vám jaké materiály a pomůcky jsou pro výšivku vhodné, jak převést svůj návrh do skutečnosti.

 

Ukážu vám různé přístupy k výšivce pro inspiraci k dalším pokusům a experimentům. 

 

Cena kurzu obsahuje vedení zkušenou lektorkou a 3 – 3,5 hodiny pohodového tvoření :) K dispozici bude veškerý potřebný materiál, pracovní nástroje a potřeby.

 

Na kurz si přineste oblečení, na které budete chtít vyšívat (klidně více kousků, ať společně vybereme, které je pro začátek nejlepší).

Ideálně pevnější materiál – kalhoty, halenu, košili, mikinu…

 

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od cca 12 let.

 

K účasti na kurzu není třeba žádných předchozích zkušeností.

 

 

Lektorka Eliška Žilová Václavíková:
„Textil je moje vášeň. Klubka a ústřižky látek ve mě vyvolávají nutkavou potřebu tvořit a prostřednictvím svých kurzů se snažím „nakazit“ radostí z tvoření i ostatní.“

 

Cena kurzu je 850 Kč. Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1706.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE? TADY

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?