Lišejníkový obraz

Datum / čas:
26/06/2024
17.30 - 19.30

Zbývá míst: 9


Zveme vás do Mojí dílny na workshop výroby lišejníkového obrazu.

 

Lišejník, který není ani živý ani suchý. Kousek lesa uchovaný v obrázku. Krásný stabilizovaný lišejník, který si můžete doplnit o zajímavé přírodniny.

 

Přijďte si uchovat malý kousek lesa do rámečku a přeneste si tak jeho kouzlo až domů. Budeme vyrábět obrazy se zasklením (plastová fólie), aby se vám na lišejník neprášilo. Obraz je na pověšení nebo na postavení, na šířku i na výšku. Přírodniny si vyberete sami dle svého vkusu, stejně tak množství.

 

 

Lektorkou je Ing.Veronika Stejskalová, zahradní a krajinářská architektka:

Pěstování a získávání znalostí nejen o pokojových rostlinách se věnuji již od mládí. V rámci studia vysoké školy jsem se věnovala i specializaci na pokojové rostliny a prohloubila si tak znalosti o mé celoživotní vášni. Můj hlavní obor je zahradní a krajinářská architektura, takže v přírodě jsem nejšťastnější. Ve svém životě hledám zajímavé a netradiční přístupy. V pokojovkách a architektuře je propojuji s rostlinami. Předávání zkušeností mě velmi těší, ty nadšené oči a spokojené ruce, že se výrobek povedl. Moc se na vás těším na kurzu.

www.zdivociny.cz

 

 

 

Minimální počet přihlášených pro konání workshopu je 6. Maximální kapacita je 10.

V ceně workshopu 1.750 Kč  je vše potřebné pro vytvoření jednoho mikrosvěta.

 

Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2106.

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE? TADY.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 750,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?